Siparişimin durumunu nasıl öğrenebilirim?

Sipariş Takibi sayfasından siparişlerinizin durumunu kontrol edebilirsiniz.

Kitabın içeriğini nasıl görebilirim?

Merak ettiğiniz kitabın sayfasına gittikten sonra kitap fotoğrafları içerisinde kitabın içeriğinin tamamını inceleyebilirsiniz.

Neden üye olmalıyım?

Tüm kitaplarımız çocuğunuza özel hazırlanması sebebiyle, satın alma işleminden sonra, üye panelinize çocuğunuzun ismini ve kitapta yer almasını istediğiniz fotoğrafları yükleyebilmeniz için üye olmanız gerekmektedir.

Nasıl sipariş oluşturabilirim?

Ana sayfamızda istediğiniz kitabın sayfasına girdikten sonra SATIN AL kutucuğuna tıklayıp talep ettiğiniz kitabı veya kitapları satın alabilirsiniz. Üye profili oluşturduktan sonra ödemenizi yapabilirsiniz.

Satın alma işlemini tamamlayabilmeniz için, üye panelinden çocuğunuzun ismini ve kitap/kitaplarda yer almasını istediğiniz fotoğrafları yüklemeniz gerekmektedir.

Siparişinizin tamamlanmış olduğuna emin olmak için sayfada, siparişinizin oluştuğunu belirten bir mesajın ve mail adresinize bilgilendirme mailinin gelip gelmediğini kontrol etmenizi öneririz.

Siparişimin oluştuğunu nasıl anlayabilirim?

Siparişinizi oluştururken girmiş olduğunuz mail adresinize siparişinizin oluşturulduğuna dair elektronik posta gönderilir. Eğer mail ulaşmadıysa istenmeyen (spam) klasörünü de kontrol etmenizi öneririz.

Fotoğrafımı yükleyemiyorum ya da düzgün yüklenmiyor ne yapmalıyım?

Eğer yükleme butonu aktif değil ise farklı bir tarayıcı ya da cihazdan sayfamıza girerek yükleme yapmayı denemenizi öneririz. Fotoğrafı yükledikten sonra sorun yaşıyorsanız fotoğrafınızın boyutu büyük geliyor olabilir. Fotoğrafı kırparak ya da keserek tekrar deneyebilirsiniz. Biz verilen tüm siparişleri tek tek kontrol edip gerekli düzenlemeleri yaparak baskıya gönderiyoruz.

Hangi şekillerde ödeme yapabilirim?

Sitemizden güvenli bir şekilde kredi ya da banka kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Havale ile ödeme yapmak isterseniz bize [email protected] adresine eposta göndererek ulaşabilirsiniz.

Ödeme yaparken güvende miyim?

Evet tamamen güvendesiniz.

www.masalkahramanim.com ’da en yüksek güvenlik sistemi olan yeşil bar uygulaması bulunmaktadır, 256 bit şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL Sertifikası kullanılır.

www.masalkahramanim.com ’da alışveriş yapılırken kullanılan kart bilgileri hiçbir şekilde kaydedilmez ve kesinlikle üçüncü kişiler tarafından görülemez.

Banka kartı ile yaptığınız işlemlerde 3D Secure sistemi kullanılır. 3D Secure, online alışverişlerin güvenliğini sağlamak amacıyla kart kuruluşları tarafından geliştirilmiş bir kimlik doğrulama sistemidir.

Sipariş verdim, ancak siparişimle ilgili değişiklik yapmak istiyorum. Ne yapabilirim?
 
 

Siparişleriniz bir sonraki gün saat 12:00 dan sonrasında işleme alınmaktadır. değişiklik isteğinizi [email protected] adresine eposta olarak gönderebilirsiniz. Biz sizin için bu değişiklikleri yaparız. Ancak belirtilen zamandan daha geç gönderilen değişiklikler, kitaplar baskıya alınacağından ne yazık ki yapılamayacaktır.

Toplu sipariş vermek istiyorum. Herhangi bir indiriminiz var mı?
 

10 adet ve üzeri adetlerdeki siparişleriniz ve ya kurumsal satın almak için [email protected] adresine eposta gönderebilirsiniz. Ekibimiz size özel fiyatlar hakkında aynı gün içerisinde geri dönüş yapacaklardır.

Kutu içeriğinde fatura/fiyat bilgisi olacak mı?

Ürünlerimiz hediye de olabildiği için siparişinizin içinde fatura göndermiyoruz.

Faturanızı siparişiniz kargoya verildikten sonra sipariş verdiğiniz mail adresine otomatik olarak gönderiyoruz.